Графічний планшет Huion HS611 + рукавичка
Ваш музичний майстер
Мультимедійна панель HS611 дозволяє управляти фоновою музикою і вільно переключатися між програмами, не перериваючи робочий процес, що допомагає створити робоче середовище з ефектом занурення.
Ідеальний партнер для створення
Тонкий і легкий, 550-грамовий пір'яний планшет зручно носити з собою для малювання на відкритому повітрі. Товщина — 7.3 мм, вага нетто — 550 г.
Нехай ідеї випливають з цифрової ручки PW500 без батареї
Передова технологія звільняє PW500 від батареї і заряду, що забезпечує зручний інструмент для створення різних робіт.
Швидке і плавне введення ліній
Частота відгуку 266 PPS забезпечує швидку і плавну реакцію планшета на роботу стилуса і дозволяє реалізувати будь-яку креативну ідею без затримки.
Точне відображення кожного штриха
Підтримка нахилу ± 60 ° і ведуча в галузі чутливість до натиску 8192 рівня дозволяють кожній лінії і штриху бути представленими на екрані жваво і делікатно, що може оживити Вашу роботу.
Зручна і компактна ручка
Петля для ручки на HS611, виготовлена з міцної і еластичною поліуретанової тканини, спеціально розроблена для більш зручного і гнучкого утримання стилуса.
Функціональний дизайн для підвищення ефективності
Запрограмуйте клавіші і сенсорну панель заздалегідь, щоб оптимізувати робочий процес і підвищити продуктивність.
Порт USB Type-C дозволяє легко підключатися
HS611 оснащений реверсивним портом USB Type-C, який дозволяє легко підключатися до інших пристроїв навіть в темряві, що дозволяє користувачам втілювати свої ідеї в будь-який час.
Сумісність пристрою
Huion HS611 підтримує пристрої під управлінням Windows 7, macOS 10.12, Android 6.0 або пізніших версій. Просто будьте готові втілити свої ідеї в життя.
* IOS в даний час не підтримується.
Технологія стилуса: Електромагнітний резонанс без батареї
Активна зона: Режим ПК: 258.4x161.5 мм (10.1x6.35 дюйма); Режим телефону: 90.1х161.5 мм
Роздільна здатність: 5080 LPI
Швидкість відгуку: 266 PPS
Чутливість пера: 8192 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Експрес клавіші: 10
Функціональні клавіші: 8 + налаштовується сенсорна смуга
Чутливість до нахилу пера: ± 60 °
Інтерфейс: USB Type-C
Перо: PW500
Підтримка ОС: Windows 7, MacOS 10.12, Android 6.0 або більш пізні версії
Відповідність нормам: CE / FCC / CCC
Колір: Space grey
Розмір: 333,4х218,4х7,3 мм
Вага: 550 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10" |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A4 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Довжина | 333.4 мм |
| Товщина | 7.3 мм |
| Ширина | 218.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Планшет Huion HS611, перо без батареї PW500, кабель USB Type-C, підставка для пера PH03, 8 змінних наконечників, кліпса для вилучення змінних наконечників, рукавичка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

