Графічний планшет Huion H1161 + рукавичка
Сенсорна смуга
Сенсорна смуга H1161 оптимізує робочий процес і забезпечує більш динамічний досвід роботи з планшетом шляхом масштабування полотна.
Простір для роботи
Розроблений для професійної роботи, даний графічний планшет має активну зону 279,4 x 174,6 мм для комп'ютерів і ноутбуків і 174,6 x 109,1 мм для мобільних пристроїв з Android, що є універсальним і оптимальним розміром робочої поверхні, оскільки він максимально наближений до формату А4, що забезпечує більш природне малювання. З H1161 ви можете підключатися до будь-якого пристрою Android для створення нових творів на телефоні або ж планшеті, використовуючи різні додатки.
Оптимізована продуктивність
Поєднуючи відмінні технічні характеристики, з частотою 266PPS і 8192 рівнями чутливості до натискання забезпечує плавні і делікатні лінії. Технічний параметр роздільної здатності становить 5080 LPI, який буде надавати вашим роботам більшої природності і натуральності.
Цифрове перо
Цифрова ручка PW100 без батареї завжди готова до експлуатації, розроблена з урахуванням комфорту і зручності у використанні, так як її не потрібно заряджати або ж замінювати батарейки. До того ж, стилус планшета розпізнає ± 60 рівнів нахилу, що, безсумнівно, допомагає вдосконалити ваші роботи, робити їх більш чіткими і професійними.
Працюйте швидше і простіше
Ви можете програмувати 10 експрес і 16 софт клавіш для ваших улюблених інструментів в інтерфейсі драйвера. Така кількість клавіш забезпечить Вам швидку роботу і заощадить ваш час.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча область: 279.4х174.6 мм (11х6.9 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI (Ліній на дюйм)
Максимальна швидкість відгуку: 266PPS
Рівень чутливості пера: 8192 рівня
Кількість експрес клавіш: 10
Кількість функціональних клавіш: 16
Підтримка функції нахилу: ± 60
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Точність: ± 0.3 мм
Підтримка систем: Windows 7, mac OS 10.1 2, Android 6.0 і пізніших версій
Інтерфейс: USB-C
Габаритні розміри: 372.5x221.4x8 мм
Вага: 570 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A4 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Довжина | 372.5 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 221.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, перо без батареї PW100, 2 х USB адаптера, USB-C кабель, підставка для пера, 8 змінних наконечників, рукавичка Cura CR-01, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴

