
Графічний планшет Huion Inspiroy WH1409 V2 + рукавичка
9 999 ₴
- В наявності
- Код: WH1409V2
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет Huion Inspiroy WH1409 V2 + рукавичка
Підтримка дротового і бездротового підключення
З бездротовим приймачем і кабелем Micro USB ви можете перемикатися між провідним і бездротовим з'єднаннями в будь-який час по мірі необхідності. Вбудована функція високошвидкісного бездротового з'єднання 2.4G може передавати сигнал на відстані 10 метрів. Також ви можете одночасно малювати і заряджати планшет, коли він підключений по дротовому зв'язку, що допоможе заощадити більше вашого часу.
Передбачає регульовані клавіші швидкого доступу
12 швидких клавіш дуже легко налаштувати і використовувати, що підвищить ефективність вашої роботи. Він може задовольнити всі ваші потреби в налаштуванні ярликів і прискорити роботу, заощаджуючи ваш час завдяки більшій кількості операцій.
Нове перо і тримач
Перо оновилося до моделі PW500, яка підтримує 8192 рівня чутливості до натиску, що в 4 рази вище, ніж в WH1409. Тим часом, тримач пера PH05 має абсолютно новий зовнішній вигляд і 8 додаткових наконечників пера всередині нього, що робить його дуже зручним для використання в робочому процесі.
Конфігурації для максимальної продуктивності
Завдяки 8192 рівням чутливості до натиску, швидкості відгуку 266PPS, роздільній здатності 5080LPI і висоті зчитування пера 10 мм, які є найкращим стандартом в галузі, ви можете оживити всі ваші твори на полотні негайно, без будь-яких затримок.
Весь товар сертифікований
Компанія PowerPlant є офіційним дистриб'ютором графічних планшетів Huion. Всі планшети Huion, представлені у нас, сертифіковані і відповідають нормам CE / FCC / CCC. Ми надаємо гарантію 24 місяці і несемо гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування тільки сертифікованих планшетів, придбаних у нашій компанії або у наших партнерів.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча зона: 350х218 мм (13.8х8.6 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI
Максимальна швидкість відгуку: 266 PPS
Чутливість пера: 8192 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Кількість експрес клавіш: 12
Потужність: 0,4Вт
Інтерфейс: USB Wireless 2.4 GHz / EF
Підключення: USB, Wireless or USB
Довжина USB кабелю: 1.5 м
Джерело живлення: батарея 2000mAh, USB 5V
Підтримка ОС: Win 10 / Windows 8 / Win7 / Mac OS 10.8.0 і вище
Відповідність нормам: CE / FCC / CCC
Ручка: PW500
Розміри: 455x266x16 мм
Вага: 1,1 кг
Товар сертифікований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 13.5 |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A3 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Довжина | 455 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, перо PW500, бездротовий приймач, кабель Micro USB, підставка PH05, 10 змінних наконечників, рукавичка Cura CR-01, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
