Графічний планшет Huion HS610 + рукавичка
Підключення до смартфонів і планшетів на Android
Графічний планшет HS610 - це абсолютно новий продукт, який можна підключати не тільки до ПК / ноутбуку, але і до телефону або планшета на базі Android. У поєднанні з невеликою вагою 600 г і товщиною 8 мм цей пристрій дуже легкий і зручний для транспортування, тому його без проблем можна упакувати в сумку і зручно носити з собою.
Відмінна продуктивність стилуса
HS610 оснащений пером без батареї PW100, яке позбавляє вас від проблем з частою зарядкою. Разом з 8192 рівнями чутливості до натиску пера і підтримкою кута нахилу ± 60 градусів ви можете насолоджуватися більш точними та природничими лініями, що дає вам більш реалістичний досвід малювання, схожий з малюванням на папері.
Налаштуйте експрес-клавіші за вашим бажанням
Ви можете легко налаштувати 12 клавіш швидкого доступу і 16 програмних клавіш відповідно до ваших звичок і уподобань. Разом з сенсорним кільцем така функціональність допомагає вам підвищити ефективність роботи і заощадити ваш час.
Робоча поверхня
Оскільки робоча область комп'ютера або ноутбука відрізняється від телефону і планшета, активна область графічного планшета HS610 буде відрізнятися в залежності від пристрою, що підключається. При підключенні до ПК або ноутбука активна поверхню графічного планшета складає 254 х 158,8 мм. При підключенні до телефону або планшету з Android активна поверхню становитиме 158,8 х 99,2 мм.
266 PPS + 5080 LPI
Швидкість інтерфейсу 266 PPS допомагає блискавично передати всі ваші рухи пера, практично без затримки. Висока роздільна здатність 5080 LPI робить малюнок більш точним і природнім, що дозволяє легко відобразити всі ваші ідеї на рівні найдрібніших пікселів. Ваш робочий процес значно поліпшується завдяки такій конфігурації і характеристикам.
Технологія: Електромагнітний резонанс без батареї
Робоча зона: Режим ПК: 254x158.8 мм (10x6.25 дюйма); Режим телефону: 158.8х99.2 мм
Роздільна здатність: 5080 LPI
Швидкість відгуку: 266PPS
Чутливість пера: 8192 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Експрес клавіші: 12
Функціональні клавіші: 16
Інтерфейс: microUSB
Перо: PW100
Підтримка ОС: Windows 7 або новішої версії, macOS 10.12 або новішої версії, Android 6.0 або новішої версії
Відповідність нормам: CE / FCC / CCC
Розмір: 350 * 211,8 * 8 мм
Вага: 600 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10" |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 350 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 211.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, цифрове перо з наконечником, 8 змінних наконечника, OTG адаптер (USB-C), рукавичка Cura CR-01, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴

