
Графічний планшет Huion Inspiroy H950P + рукавичка
3 999 ₴
- В наявності
- Код: H950P
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет Huion Inspiroy H950P + рукавичка
Робота без обмежень
Використання новітнього покоління пасивної технології дозволяє попрощатися з акумулятором і необхідністю перезаряджати його.
Гладка і натуральна поверхня
Верхня поверхня виконана з високоякісного, зносостійкого волокнистого матеріалу. Після полірування вона дозволяє користувачеві відчути гладку і натуральну поверхню, що нагадує папір.
Портативний і сучасний
Планшет повністю відповідає вимогам користувача портативного пристрою, оскільки важить всього 497г і має товщину 8 мм. Мінімальний ободок забезпечує стильний вигляд даного планшета.
Професійна конфігурація
H950P має 8192 рівня чутливості пера, швидкість передачі даних 233PPS і роздільну здатність екрана 5080LPI. Професійна конфігурація робить кожен штрих більш плавним, а робоча поверхня 8.7х5.4 дюйма забезпечує користувачеві комфортний формат для роботи.
Зручні функціональні клавіші
Економія Вашого часу та підвищення ефективності роботи завдяки 8 клавішам, що налаштовуються.
Сумісність
Підтримка операційних систем: Windows 7 або вище, Mac OS 10.11 або вище.
Весь товар сертифікований
Компанія є офіційним дистриб'ютором графічних планшетів Huion. Всі планшети Huion, представлені у нас, сертифіковані і відповідають нормам CE / FCC / CCC. Ми надаємо гарантію 24 місяці і несемо гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування тільки сертифікованих планшетів, придбаних у нашій компанії або у наших партнерів.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча зона: 221х138 мм (8.7х5.4 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI
Максимальна швидкість відгуку: 233 PPS
Кількість експрес клавіш: 8
Рівні натиску: Чутливість 8192 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Інтерфейс: micro USB
Підтримка ОС: Win 10 / Windows 8 / Windows 7 / Mac OS 10.11.0 і вище
Ручка: PW100
Розміри: 321х189х8 мм
Вага: 497 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 9" |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 497 г |
| Довжина | 321 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, цифрове перо з наконечником, 8 змінних наконечника з пристроєм для вилучення, рукавичка Cura CR-01, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
