Графічний планшет Huion H640P + рукавичка
Надзвичайна мобільність
Тонкий, як Ваш мобільний телефон, легше, ніж журнал. Він надзвичайно портативний, Ви можете взяти його куди завгодно.
Стильний і зручний
Компактна робоча зона 6.3х3.9 дюйма ідеально підходить для ретуші, малювання і 3D графіки. Вся верхня поверхня покрита одним і тим же матеріалом. Гладка текстура, схожа на папір, безбарвний дизайн і круглі кути надають цьому планшету м'який вид.
Стилус без батареї
PW100 - наш перший стилус без батареї, легкий і міцний, що зручно утримувати і використовувати. Попрощайтеся з зарядним кабелем.
Зробіть це своїм
H640P має 6 клавіш, що налаштовуються, які легко персоналізуються для Ваших потреб.
Виняткова продуктивність
Забезпечує професійну продуктивність завдяки швидкості передачі даних 233PPS, роздільній здатності екрану 5080LPI і 8192 рівням чутливості до натиску пера.
Сумісність
Підтримка ОС: Windows7 / 8 / 8.1 / 10 і Mac 10.11.0 або більш пізні версії.
Весь товар сертифікований
Компанія PowerPlant є офіційним дистриб'ютором графічних планшетів Huion. Всі планшети Huion, представлені у нас, сертифіковані і відповідають нормам CE / FCC / CCC. Ми надаємо гарантію 24 місяці і несемо гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування тільки сертифікованих планшетів, придбаних у нашій компанії або у наших партнерів.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча зона: 160х100 мм (6.3х3.9 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI (Ліній на дюйм)
Максимальна швидкість відгуку: 233 PPS
Кількість клавіш Express Keys: 6
Рівні натиску: Чутливість 8192 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Енергоспоживання: 5В постійного струму 0,35W
Інтерфейс (провідний): Вхід в РС: USB типу A. Вхід в планшет: USB типу мікро-B
Довжина кабелю USB: 150 см
Габаритні розміри: 260х147,7х8 мм
Вага: 227 гр.
Товар сертифікований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A6 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 227 г |
| Довжина | 260 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 147.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, цифрове перо з наконечником, 8 змінних наконечника з пристроєм для вилучення, micro USB-кабель, рукавичка Cura CR-01, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴

