
Графічний планшет Huion Inspiroy H430P + рукавичка
2 299 ₴
- В наявності
- Код: H430P
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет Huion Inspiroy H430P + рукавичка
Більше контролю в Osu!
H430P стане ідеальним планшетом для гри в Osu! Активна область 4.8х3 дюйма дозволяє отримати Вам більше контролю і точності у грі. Більше очок і більше задоволення!
Більше ніяких зарядок
Абсолютно нова ручка без батареї проста у використанні і не вимагає зарядки. Не варто турбуватися, що вона "помре" під час гри або робочого процесу.
З'ємний USB
Використання з'ємного USB кабелю допомагає продовжити термін його служби і спрощує перенесення планшета. І якщо кабель пошкодиться, просто замініть його на новий і продовжуйте роботу.
Підвищена чутливість
H430P подвоює первісну чутливість до натиску пера з 2048 до 4096 рівнів. Збільшена чутливість забезпечує більшу точність в грі або будь-якому робочому процесі.
4 експрес клавіші, що настроюються
Функціональні клавіші можуть бути налаштовані для скасування, вибору кисті, вставки і т.д. Вони призначені для підвищення ефективності роботи.
Портативний і зручний
Планшет H430P розміром всього лише 186.6х139.2 мм і важить 135 г. Він надлегкий і компактний. Ви можете легко взяти його з собою і налаштувати на ходу в будь-якому місці.
Безліч можливостей
Крім того, що він є Вашим ідеальним компаньйоном у Osu !, H430P відмінно підходить для малювання, заміни миші, редагування фото, введення цифрового підпису і т.д.
Сумісність
Сумісний з Windows 7 або новіше, MacOS 10.11 або новіше. Також сумісний з усіма основними програмами цифрового мистецтва.
Весь товар сертифікований
Компанія PowerPlant є офіційним дистриб'ютором графічних планшетів Huion. Всі планшети Huion, представлені у нас, сертифіковані і відповідають нормам CE / FCC / CCC. Ми надаємо гарантію 24 місяці і несемо гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування тільки сертифікованих планшетів, придбаних у нашій компанії або у наших партнерів.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча зона: 121.9х76.2 мм (4.8х3 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI
Максимальна швидкість відгуку: 233 PPS
Кількість експрес клавіш: 4
Рівні натискання: Чутливість 4096 рівнів
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Інтерфейс: micro USB
Підтримка ОС: Win 10 / Windows 8 / Windows 7 / Mac OS 10.11 і вище
Ручка: PW201
Розміри: 186.6x139.2x6.1 мм
Вага: 135 г
Товар сертифікований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 г |
| Довжина | 186.6 мм |
| Товщина | 6.1 мм |
| Ширина | 139.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, цифрове перо з наконечником, 8 змінних наконечника з пристроєм для вилучення, micro USB-кабель, рукавичка Cura CR-01, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
