Графічний планшет Huion H420 + рукавичка
Робоча область 4 x 2.23 "
З невеликою робочою областю 4 x 2.23 "(102 x 57 мм) і невеликою вагою, ви завжди можете взяти його з собою. Малювати, грати, робити замальовки, редагувати документи, ставити електронні підписи, все це можливо за допомогою цієї компактної моделі.
Чутливе перо
Поєднуючи дозвіл в 4000 LPI та чутливість 2048 рівнів, HUION H420 має хороші якості контролю і точності, прозорість і товщина ліній контролюється плавно і легко.
HUION H420 поєднує в собі роздільну здатність 4000 LPI і 2048 рівнів чутливості пера, завдяки чому Ви зможете відмінно контролювати товщину, прозорість і колір ваших ліній, ще більш чутливо і природно.
Клавіші, що налаштовуються, дозволять працювати швидше
Три експрес-клавіші (закриття, збереження і повернення), що налаштовуються, зроблять Вашу роботу більш простою і ефективною.
Спеціально розроблена цифрова ручка HUION дозволяє малювати і писати природно і комфортно, як на реальному папері. Його кнопки можна перепрограмувати для певних функцій, таких як правий або лівий клік, як бездротову мишу, і Ви зможете прокручувати документи і веб-сторінки, просто натиснувши середню кнопку цифрового пера над робочою областю планшета. Він може замінити мишу і підходить як лівшам, так і правшам.
Весь товар сертифікований
Компанія PowerPlant є офіційним дистриб'ютором графічних планшетів Huion. Всі планшети Huion, представлені у нас, сертифіковані і відповідають нормам CE / FCC / CCC. Ми надаємо гарантію 24 місяці і несемо гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування тільки сертифікованих планшетів, придбаних у нашій компанії або у наших партнерів.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча зона: 102x57 мм (4.17 x 2.34 дюйма)
Роздільна здатність: 4000 LPI (Ліній на дюйм)
Кількість клавіш Express Keys: 3
Максимальна швидкість відгуку: 200 RPS
Рівні натискання: Чутливість 2048 рівнів
Мінімальна висота роботи пера: 15 мм (0,6)
Тип пера: P68 (жвлення - батарейка ААА)
Енергоспоживання: 5 вольт постійного струму 0.35 W
Інтерфейс: Вхід в РС: USB типу A. Вхід в планшет: USB типу міні-B
Довжина кабелю USB: 150 cм
Габаритні розміри: 176x115x7.5 мм
Вага: 127 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 2048 |
| Роздільна здатність | 4000 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 127 г |
| Довжина | 176 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, цифрове перо з наконечником, 4 змінні наконечники з пристроєм для вилучення, диск із драйверами, USB-кабель, інструкція, рукавичка Cura CR-01, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

