
Графічний планшет Huion New 1060Plus + рукавичка
3 699 ₴
- В наявності
- Код: 1060PLUS
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет Huion New 1060Plus + рукавичка
Професійний графічний планшет
Графічний планшет 1060 Plus оснащений новою робочою поверхнею. New 1060 Plus має 12 швидких клавіш, що дозволяє працювати набагато швидше та зручніше.
Краща продуктивність
5080 ліній на дюйм та висока швидкість інтерфейсу (233 RSP) дозволяє створювати ваші художні твори максимально точно и плавно. 8192 рівня натиску дозволяють користувачу контролювати товщину, прозорість та колір ліній. 12 експрес клавіш на лівій та 16 клавіш, що програмуються, на верхній частині планшету дозволяють вам адаптувати графічний планшет під ваше програмне забезпечення та підвищити швидкість и ефективність вашої роботи.
Більш портативний
Цифрове перо графічного планшету може використовуватися не тільки як інструмент для малювання, але і в якості бездротової миші для PC. Більш того, після зарядки пера, протягом однієї години ви можете насолоджуватися 800 часами безперервної роботи. А легка вага та витончений корпус робить роботу більш зручною та приємною.
Вбудована 8G SD-карта
За допомогою MicroSD карти, яка додається до планшету цієї моделі, ви легко та швидко зможете встановити драйвер і розпочати користування планшетом.
Технологія: Електромагнітний резонанс
Робоча зона: 254x159 мм (10 x 6.25 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI (Ліній на дюйм)
Максимальна швидкість відгуку: 233 RPS
Чутливість пера: 8192 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Експрес клавіші: 12
Функціональні клавіші: 16
Інтерфейс: Вхід в РС: USB типу A. Вхід в планшет: USB типу мікро-B
Енергоспоживання: 5 вольт постійного струму 0.35 W
Довжина кабелю USB: 150 cм
Розміри: 360x240x10 мм
Вага: 770 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10" |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 770 г |
| Довжина | 360 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | графічний планшет, цифрове перо з наконечником, підставка для пера, 8 змінних наконечників із пристроєм для вилучення, MicroSD карта на 8 GB, USB-кабель для заряджання пера, рукавичка Cura CR-01, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴
