
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mini 3 Dual
1 999 ₴
- В наявності
- Код: CH980475
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mini 3 Dual
Вхід: 5V/9V/12V/15V/20V --- 3A (max).
Вихід: 8.5V --- 4.0A (max).
USB вихід: 5V/2.0A.
Type-C вихід: 5V 3A / 9V 2.2A / 12V 1.66A / 15V 1.33A.
Розмір: 60x60x60 мм.
Вага: 103 г.
Сумісність:
DJI Mavic Mini 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 60 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, кабель USB Type-C, Інструкція, гарантійний талон |
| Маса | 0.1 |
| Ток заряда | 2 А |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
