
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mavic Air 2
3 999 ₴
- В наявності
- Код: CH980468
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mavic Air 2
Цей зарядний пристрій сумісний з акумуляторами Mavic Air 2S і Mavic Air 2 з напругою 13.2V і 12.6V. Для заряджання акумулятора 12.6V знадобиться приблизно 75 хвилин, а для заряджання акумулятора 13.2V - приблизно 70 хвилин.
Вхід: 5V/9V/12V/15V -- 3A; 20V -- 5A.
Вихід: 12.6V/13.2V -- 3.0A.
Розмір: 50x45x15 мм.
Вага: 22.8 г.
Цей зарядний пристрій заряджає акумулятори:
DJI Mavic Air 2, Mavic Air 2S.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга зарядки | 13.2 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 50 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, 2 * кабель USB Type-C, Інструкція, гарантійний талон |
| Маса | 0.022 |
| Ток заряда | 5 А |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
