
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mavic Mini 2 для 4 акумуляторів
2 499 ₴
- В наявності
- Код: CH980437
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mavic Mini 2 для 4 акумуляторів
Цей зарядний пристрій може одночасно заряджати 4 акумулятори та 2-USB пристрої. Для повного заряджання 4 акумуляторів DJI Mini 2 потрібно всього 70 хвилин.
Вхід: AC 100-240V 50/60Hz.
Вихід 1: DC 8.8V 8A.
Вихід 2: USB 5V/3A.
Розмір: 115x115x30 мм.
Вага: 303 г.
Цей зарядний пристрій заряджає акумулятори:
DJI Mini 2, DJI Mini SE, DJI Mini 2 SE Drone.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга зарядки | 240 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 115 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, 4 * кабель для заряджання акумулятора, кабель живлення, Інструкція, гарантійний талон |
| Маса | 0.3 |
| Матеріал корпусу | Метал — пластик |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 3 А |
| Колір | Білий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
