
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mini 2/SE QC3.0
1 199 ₴
- В наявності
- Код: CH980420
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій PowerPlant для DJI Mini 2/SE QC3.0
З легкістю заряджайте батарею дрона DJI Mini 2 або Mini SE за допомогою USB-зарядного пристрою для однієї батареї DJI Mini 2 / Mini SE. Цей зручний пристрій призначений для одночасного заряджання однієї батареї через роз'єм USB.
Вхід: 5.0V/3A (Max).
Вихід: 8.8V/1.6A
Розмір: 20x50x7 мм.
Вага: 8.8 г.
Цей зарядний пристрій заряджає акумулятори:
DJI Mini 2, DJI Mini SE.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 50 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, кабель USB Type-C, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Метал — пластик |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 1.6 А |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
