Акумулятор PowerPlant Parrot Bebop 2 4000mAh
Ви будете захищенні від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати її пристроєм як рідну батарею і визначати ємність на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото/відео техніки.
Ємність: 4000mAh.
Тип акумулятора: Li-pol.
Напруга: 11.1V.
Потужність: 44.4Wh.
Розмір: 60x120x55 мм.
Вага: 210 г.
Підходить до моделей:
Parrot Bebop 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 210 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора | 4000 |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 11.1 В |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

