
Акумулятор PowerPlant Parrot MiniDrones Mambo 600mAh
699 ₴
- В наявності
- Код: CB970636
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant Parrot MiniDrones Mambo 600mAh
З акумулятором Ви будете захищенні від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати її пристроєм як рідну батарею і визначати ємність на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото/відео техніки.
Ємність: 600mAh.
Тип акумулятора: Li-pol.
Напруга: 3.7V.
Потужність: 2.22Wh.
Розмір: 40x25x10 мм.
Вага: 17 г.
Підходить до моделей:
Parrot MiniDrones Mambo.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴
