Акумулятор PowerPlant DJI Mavic 3 5000mah
Літій-полімерний акумулятор для дрону DJI Mavic 3 забезпечує до 46 хвилин польоту.
Ємність: 5000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Потужність: 77Wh.
Розмір акумулятора: 40x120x40 мм.
Вага: 338 г.
Підходить до моделей:
DJI Mavic 3.
DJI Mavic 3 Pro Cine.
DJI Mavic 3 Classic.
DJI Mavic 3 Pro.
DJI Mavic 3 Cine.
DJI Mavic 3 Enterprise Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 338 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴

