
Акумулятор PowerPlant DJI Pahntom 4 Pro 9000mAh
5 999 ₴
- В наявності
- Код: CB971022
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant DJI Pahntom 4 Pro 9000mAh
За допомогою акумулятора ви будете убезпечені від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати його пристроєм як рідну батарею і визначати ємність батареї на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої радіокерованої техніки.
Ємність: 9000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Потужність: 136.8Wh.
Розмір: 135x70x40 мм.
Вага: 653 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 653 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора | 9000 |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 15.2 В |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
