Акумулятор PowerPlant DJI Mavic Pro 3830mAh
За допомогою акумулятора DJI Mavic Pro 3830mAh ви будете убезпечені від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати його пристроєм як рідну батарею і визначати ємність батареї на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої радіокерованої техніки.
Ємність: 3830mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.4V
Потужність: 43.6Wh
Розмір: 65*104*35 мм
Вага: 251 г
Акумулятор можна використовувати замість оригінального:
DL-UAV-002
Підходить до моделей:
DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum, DJI Mavic Pro (White)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3830 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 104 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 11.4 В |
| Тип | Акумулятор |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

