
Акумулятор PowerPlant для газонокосарки Gardena R40Li 18 V 1.5Ah
799 ₴
- В наявності
- Код: TB921911
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для газонокосарки Gardena R40Li 18 V 1.5Ah
Акумулятори для електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 1.5Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розмір: 55x65x50 мм.
Вага: 250 г.
Можна використовувати замість:
505 69 73-20 574 47 68-01 574 47 68-02 574 47 68-03 586 57 62-01.
Сумісний з:
Gardena 124562 Mahroboter R40Li Mahroboter R45Li Mahroboter R70Li Mahroboter R80Li.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 65 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
