
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів Worx 20V 4.0Ah Li-ion (WA3578)
1 799 ₴
- В наявності
- Код: TB921454
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів Worx 20V 4.0Ah Li-ion (WA3578)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 4Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 20V.
Розмір: 120x60x75 мм.
Вага: 604 г.
Можна використовувати замість:
WA3525.
WA3520.
WA3512.
WA3511.
WA3512.1.
WA3732.
WA3847.
WA3575.
WA3578.
WA3742.
Сумісний з:
WORX WG151.
WORX WG151.5.
WORX WG155.
WORX WG155.5.
WORX WG160.
WORX WG163.
WORX WG251.
WORX WG251.5.
WORX WG255.
WORX WG540.
WORX WG545.
WORX WG540.5.
WORX WG890.
WORX WG891.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.604 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 120 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
