
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів PANASONIC 12V 2.5Ah Ni-MH (EY9200)
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: TB921126
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів PANASONIC 12V 2.5Ah Ni-MH (EY9200)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів PANASONIC 12V 2.5Ah Ni-MH (EY9200) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2.5Ah.
Тип акумулятора:Ni-MH.
Напруга: 12V.
Розміри акумулятора: 80x90x80 мм.
Вага: 670 г.
Можна використовувати замість:
EY9200 EY9201 EY9005B EY9006B
Сумісний з:
EY0110, EY0214, EY0L80, EY0230
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 90 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
