
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів STANLEY 18V 2.5Ah Li-ion (FMC687L)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: TB921119
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів STANLEY 18V 2.5Ah Li-ion (FMC687L)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів STANLEY 18V 2.5Ah Li-ion (FMC687L) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2.5Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розміри акумулятора: 120x50x75 мм.
Вага: 370 г.
Можна використовувати замість:
STANLEY
FMC687L FMC688L PCC680L PCC685L PCCK602L2 LBX20 LBXR20 LB2X4020
Сумісний з:
FMC600D2, FMC625D2, FMC627D2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 120 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
