
Зарядний пристрій PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів Milwaukee N12N14N18
1 899 ₴
- В наявності
- Код: TB921560
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів Milwaukee N12N14N18
Зарядний пристрій для шуруповертів та електроінструментів Milwaukee N12N14N18 - якісний і надійний зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів. Забезпечує швидку зарядку електроінструменту і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Завдяки інтелектуальній системі прилад автоматично розпізнає ступінь розрядки акумуляторів і виробляє зарядку оптимальним зарядним струмом, тим самим продовжуючи термін служби акумуляторів. Світлова індикація видає інформацію про ступінь зарядженості акумулятора, перегрів або пошкодження елементів. Працює від мережі 220В.
Сумісність акумуляторів: Li-ion.
Сила струму: .
Напруга:.
Розмір: 145x170x75 мм.
Вага: 480 г.
Можна використовувати замість:
48-59-2401.
48-59-1812.
48-59-1201.
48-59-1807.
48-59-1204.
48-59-1810.
48-59-1808.
48-59-1804.
48-59-1806.
48-59-1802.
48-59-1811.
48-59-1835.
48-59-1880.
M12-18AC.
M12-18C.
M12-18FC.
M1418C6.
Сумісний з:
Milwaukee M12 48-11-2402.
Milwaukee M12 48-11-2411.
Milwaukee M12 48-11-2412.
Milwaukee M12 48-11-2420.
Milwaukee M12 48-11-2430.
Milwaukee M12 48-11-2440.
Milwaukee M12 48-11-2460.
Milwaukee M12 48-11-2401.
Milwaukee M12 48-59-2420.
Milwaukee Lithium Battery Pack M14.
Milwaukee M18 48-11-1811.
Milwaukee M18 48-11-1815.
Milwaukee M18 48-11-1820.
Milwaukee M18 48-11-1822.
Milwaukee M18 48-11-1828.
Milwaukee M18 48-11-1840.
Milwaukee M18 48-11-1841.
Milwaukee M18 48-11-1850.
Milwaukee M18 48-11-1852.
Milwaukee M18 48-11-1835.
Milwaukee M18 48-11-1862.
Milwaukee M18 48-11-1865.
Milwaukee M18 48-11-1880.
Milwaukee M18 48-59-181.
Milwaukee M18 48-59-1850.
Milwaukee M18 4932352071.
Milwaukee M18 4932430063.
Milwaukee M18 C18B.
Milwaukee M18 Li18.
Milwaukee M18 M18.
Milwaukee M18 M18B.
Milwaukee M18 M18B2.
Milwaukee M18 M18B4.
Milwaukee M18 M18BX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48 |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 170 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
