
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів Milwaukee 2.0Ah (0880-20)
1 699 ₴
- В наявності
- Код: TB921799
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів Milwaukee 2.0Ah (0880-20)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2Ah.
Тип акумулятора: Ni-CD.
Напруга: 18V.
Розмір: 70x135x65 мм.
Вага: 844 г.
Можна використовувати замість:
48-11-2230, 0880-20, 48-11-2232, 6515-20, 48-11-2200, 6310-20, 0780-20, 0624-20, 1109-20, 6320-20, 6514-20, 9078-20, 9079-20, 9079-22, 0524-20.
Сумісний з:
Milwaukee LokTor H 18.
Milwaukee LokTor P 18 P.
Milwaukee LokTor P 18 PX.
Milwaukee LokTor P 18 T.
Milwaukee LokTor P 18 TX.
Milwaukee LokTor P 18 TXC.
Milwaukee LokTor S 18 P.
Milwaukee LokTor S 18 PX.
Milwaukee LokTor S 18 T.
Milwaukee LokTor S 18 TX.
Milwaukee LokTor S 18 TXC.
Milwaukee PES 18 T.
Milwaukee PMS 18.
Milwaukee PSH 18.
Milwaukee PWS 18.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.844 |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 135 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
