
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MILWAUKEE 28V 4Ah Li-ion
2 999 ₴
- В наявності
- Код: TB920716
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MILWAUKEE 28V 4Ah Li-ion
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів MILWAUKEE 28V 4Ah Li-ion допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 4Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 28V.
Розміри акумулятора: 80x130x95 мм.
Вага: 886 г.
Можна використовувати замість:
MILWAUKEE
48-11-2830 FLEX 28V BS 28A V28B M28 BX BS28-A 4932352732 M28BX.
Сумісний з:
MILWAUKEE
V28H, V28HX, V28PD, V28IW, V28AG, V28SG, V28JSB, V28SX, V28CS, V28MS, V28VC, V28BS.
HD28H, HD28HX, HD28PD, HD28IW, HD28AG, HD28SG, HD28JSB, HD28SX, HD28CS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 28 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.886 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 130 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
