
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів METABO GD-MET-36 36V 2Ah Li-Ion
1 399 ₴
- В наявності
- Код: DV00PT0020
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів METABO GD-MET-36 36V 2Ah Li-Ion
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів METABO GD-MET-36 36V 2Ah Li-Ion (BHA36LTX) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 36V.
Розміри акумулятора: 112x78x66 мм.
Вага: 0.627 кг.
Можна використовувати замість:
Metabo
6.25453, 6.02177.86, 60217786, AHS 36 V, 625453000, BHA36LTX
Сумісний з:
Metabo
36 V Metabo BHA36LTX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 36 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.627 |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 112 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
