
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 18V 8.0Ah (BL1815N)
3 799 ₴
- В наявності
- Код: TB921898
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 18V 8.0Ah (BL1815N)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 8Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розмір: 80x130x70 мм.
Вага: 915 г.
Можна використовувати замість:
LXT400 194205-3 194309-1 BL1815 BL1830 BL1840BL1850 BL1860 BL1890.
Сумісний з:
Makita BHP451, BHP451SFE, BDF451, BDF451Z, BDF452RFE, BTD140, BTD140SFE, BTD140Z.12
Makita BHP452, BHR240, BHR240Z, BTW251, BSS501, BSS610, BSS610Z, BSS610SFE, BJR181, BJR181Z
Makita BJV180, BML184, BML185 (FlashLight), BJS130, BDA350, BFS450, BHR202, BFR750.
Makita BTDW251Z, BTP140, BTD141Z, BTD144Z, BHP454, BTD141
Makita BHP452, BHR240, BHR240Z, BTD144, BTL063, BTL061, BTL063Z, BTL061Z
Makita BHP452SHE, BHP454RFE, BHR202RFE, BDF452SHE, BDF454RFE, BFR450RFE, BGA452RFE
Makita BTD140RFE, BTD142SHE, BTD145RFE, BTP140RFE, BJR181RF, BJV180RF, BSS610RF
Makita BTW251RFE, BTW450RFE, BVR450RFE, BDF451RFE, BHP451RFE, BKP180RFE
Makita BDF452Z, BDF454Z, BFR450Z, BGA452Z, BHP452Z, BHP454Z, BHR202Z, BJR181Z, BJV180Z
Makita BTD142Z, BTD145Z, BTP140Z, BTW251Z, BTW450Z, BVR450Z, BSS610Z, BTD140Z
Makita BCF201Z, BCL180Z, BCS550Z, BDA351Z, BDF452Z, BKP180Z, BGD800Z, BGD801Z, BVC350Z
Makita BMR100, BFS450Z, BHP452Z, BJS130Z, BJS161Z, BPB180Z, BUB182Z.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.915 |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 130 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴
