
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 2.5Ah (UB001G)
3 399 ₴
- В наявності
- Код: TB921881
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 2.5Ah (UB001G)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2.5Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 40V.
Розмір: 75x120x70 мм.
Вага: 638 г.
Можна використовувати замість:
191L29-0.
BL4020.
BL4025.
BL4030.
BL4040.
BL4050F.
BL4080F.
Сумісний з:
Makita 40V MAX XGT
Makita CF001G.
Makita DF001G.
Makita GA003G
Makita GA005G.
Makita GA011G.
Makita GA013G.
Makita HP001G.
Makita HR001G.
Makita HR003G.
Makita HS004G.
Makita TD001G.
Makita UB001G
Makita W001G.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 40 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.638 |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 120 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴
