
Акумулятор PowerPlant для електроінструментів MAKITA BL4040 40V 4Ah Li-ion
4 999 ₴
- В наявності
- Код: TB921720
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для електроінструментів MAKITA BL4040 40V 4Ah Li-ion
Акумулятори для електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду, що дає змогу використовувати прилад після досить тривалого простою;
-відсутність ефекту пам'яті для максимальної продуктивності пристрою і збільшення часу безперебійної роботи.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення під час виконання будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 4Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 40V.
Розмір: 75x130x70 мм.
Вага: 846 г.
Можна використовувати замість:
BL4040 L4040 BL4040 BL4050 BL4050F BL4040-2
Сумісний з:
електроінструментами та зарядними пристроями Makita 40V.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 40 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.846 |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 130 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴
