
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 9.6V 2.0Ah Ni-MH (192019-4)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: TB920921
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 9.6V 2.0Ah Ni-MH (192019-4)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 9.6V 2.0Ah Ni-MH (192019-4) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2Ah.
Тип акумулятора: Ni-MH.
Напруга: 9.6V.
Розміри акумулятора: 85x100x75 мм.
Вага: 438 г.
Можна використовувати замість:
MAKITA
9120, 9102, 9101, 192019-4, 192321-5, 192404-1, 192534-8, 192534-A, 192535-6, 9100A, 9101A, 9102A, 9122
Сумісний з:
9122, 1022DW, 6014DW, 6200D, 6200DW, 6201DW, 6201DWH, 6202D, 6202DW, 6221D, 6221DW, 6221DWE, 6400D, 6400DW, 6702D, 6702DW, 6706D, 6703D, 6703D, 679D, 679D, 67D, 679D 6796D, 6796FD, 6797D, 6797FD, 6798D, 6798FD, 6901D, 6901DW, 6903VD, 6903VDW, 6903VDWE, 6907D, 6907DWE, 6940D, 6940DA, 6940DW, 6940DWA, 6940DWE, 6980D, ML901, ML901 Flashlight, ML903 Flashlight, T1022D, T1022DW, T221D, T221DW, T422D, T422DW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 9.6 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.438 |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 100 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Червоний |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
