
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів HITACHI EBM1830, 18V 3Ah, Li-ion
1 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: TB921522
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів HITACHI EBM1830, 18V 3Ah, Li-ion
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів HITACHI EBM1830, 18V 3Ah, Li-ion допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі
Ємність: 3.0Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга:18V.
Розміри акумулятора: 80x120x100 мм.
Вага: 400 г.
Можна використовувати замість:
EBM1830.
BCL1815.
327730.
327731.
Сумісний з:
Hitachi C 18DL.
Hitachi C 18DLX.
Hitachi C 18DMR.
Hitachi C18DLP4.
Hitachi CJ 18DL.
Hitachi CJ 18DLX.
Hitachi CJ18DLP4.
Hitachi CR 18DL.
Hitachi CR 18DLX.
Hitachi CR 18DMR.
Hitachi CR 18DV.
Hitachi CR18DLP4.
Hitachi DH 18DL.
Hitachi DH 18DLX.
Hitachi DH18DLP4.
Hitachi DS 18DFL.
Hitachi DS 18DFLG.
Hitachi DS 18DL.
Hitachi DS 18DMR.
Hitachi DS 18DVF3.
Hitachi DS18DLP4.
Hitachi DV 18DCL.
Hitachi DV 18DL.
Hitachi DV 18DMR.
Hitachi DV 18DVKS.
Hitachi DV18DLP4.
Hitachi G 18DL.
Hitachi G 18DLX.
Hitachi G18DLP4.
Hitachi RB 18DL.
Hitachi RB 18DLP4.
Hitachi UB 18DL.
Hitachi WH 18DL.
Hitachi WH 18DMR.
Hitachi WH18DFL.
Hitachi WH18DLP4.
Hitachi WR 18DL.
Hitachi WR 18DMR.
Hitachi WR18DLP4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 120 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
