
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів HITACHI 18V 4Ah (BSL1830) Li-Ion
2 199 ₴
- В наявності
- Код: TB920723
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів HITACHI 18V 4Ah (BSL1830) Li-Ion
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів HITACHI 18V 4Ah (BSL1830) Li-Ion допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 4Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розміри акумулятора: 116.1x74.3x67.5 мм.
Вага: 0.6 кг.
Можна використовувати замість:
HITACHI
BSL1830 BSL1840 DSL18DSAL, HITACHI BSL1815X, 330139, 330557, 330067
Сумісний з:
HITACHI
DS18DSAL/UB18DAL/DS18DSL/RB18DSL/DV18DSL
CR18DSL/DH18DSL/G18DSL/WH18DSL/WH18DSDL/WH18DBAL2 серії
UB18DGL/UF18DSL/UB18DEL/WF18DSL/UB18DDL/CL18DSL/N18DSL
NP18DSL/WH18DDL/WR18DSDL/WR18DBAL2/DS18DSFL/DS18DBL/DV18DBL
DV18DSFL/DV18DSL/DH18DSL/WH18DBDL/WH18DSAL/WM18DBL/WR18DSHL
WR18DBDL серії
C18DSL/CJ18DSL/R18DSL/UB18DSL серії
UC18YRSL Зарядний пристрій серії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Висота | 67.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 116.1 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 74.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
