
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BLACK&DECKER 14.4V 2.0Ah Ni-MH (A9262)
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: TB921058
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BLACK&DECKER 14.4V 2.0Ah Ni-MH (A9262)
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BLACK&DECKER 14.4V 2.0Ah Ni-MH (A9262) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2.0Ah.
Тип акумулятора: Ni-MH.
Напруга: 14.4V.
Розміри акумулятора: 105x105x75 мм.
Вага: 639 г.
Можна використовувати замість:
JYX-DEW-14B
Сумісний з:
Black & Decker A9262, A9267, A9276, A9527, PS140, PS140A, Firestorm PS140
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 14.4 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.639 |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 105 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
