
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів AEG GD-AEG-12(B) 12V 2Ah NICD (B1214G)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: DV00PT0024
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів AEG GD-AEG-12(B) 12V 2Ah NICD (B1214G)
Акумулятори Powerдля шуруповертів та електроінструментів AEG GD-AEG-12(B) 12V 2Ah NICD (B1214G) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2Ah.
Тип акумулятора: NICD.
Напруга: 12V.
Розміри акумулятора: 100x75x66 мм.
Вага: 0.622 кг.
Можна використовувати замість:
AEG
B1214G
B1215R
B1220R
M1230R
Сумісний з:
AEG
BS 12 G
BS 12X
BSB 12 G
BSB 12 STX
BSS 12 RW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.622 кг |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
