Автономний сонячний інвертор Must 3000W 24V 60A (PV18-3024VPM)
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT 60A/80A та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення в портативному розмірі. РК-дисплей відображає всю необхідну інформацію про робочий стан, вхідні та вихідні величини, а також дозволяє налаштувати робочі параметри, такі як струм зарядки батареї, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
Особливості:
Чистий синусоїдальний вихід.
Інтелектуальне налаштування РК-дисплея (режими роботи, струм заряду, напруга заряду тощо).
Вбудований MPPT сонячний контролер заряду.
MAX напруга розімкнутого ланцюга масиву PV: 450V.
Може забезпечити живлення навантаження без батареї.
Поєднання сонячної системи, змінного струму та джерела живлення батареї для забезпечення безперервного живлення.
Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду.
Функція холодного старту.
Підтримка USB, RS485 функція моніторингу.
Вихід інвертора
Номінальна напруга: 24V DC.
Номінальна потужність: 3000VA/3000W.
Сплеск потужності: 6000W.
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда.
Регулювання напруги змінного струму (режим Batt.Mode): 230V AC ± 5% (налаштування).
Ефективність інвертора (пікова): 93%.
Час перемикання: 10 мс (ДБЖ / VDE4105) / 20 мс (APL).
Вхід AC
Напруга: 230V AC ± 5%.
Діапазон напруги: 170~280V AC (UPS) / 90~280V AC (APL) / 184~253V AC (VED4105).
Діапазон частот: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення).
Батарея
Нормальна напруга: 24V DC.
Напруга плаваючого заряду: 27.4V DC.
Захист від перезаряджання: 30V DC.
Заряджання від сонячної енергії та зарядного пристрою AC
Максимальна напруга розімкнутого ланцюга фотоелектричного масиву: 450V DC.
Максимальний PV струм: 18A.
Діапазон напруги PV масиву MPPT: 150~430V DC.
Максимальний струм заряду сонячної батареї: 80A.
Максимальний струм заряду змінного струму: 60A.
Максимальний струм заряду 80A.
Діапазон робочих температур: 0С – 50С.
Температура зберігання: -15С – 60С.
Розмір: 272x355x100 мм.
Вага: 11 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 93 % |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Коефіцієнт перетворення | 0.93 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сонячний інвертор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴

