Чохол Patchworks Chroma для iPhone 8 Plus/7 Plus, золотий
Особливості:
- Сертифікований військовий стандартний захист від падіння (MIL-STD-810G)
- 5 яскравих металевих кольорів
- Двошаровий захист від німецького полікарбонату і TPU
- Великий отвір для порту, що дозволяє використовувати більшість сторонніх кабелів
- Тактильні кнопки для забезпечення зворотної реакції
- Високий передній край, який ще вище, зі встановленим захистом з загартованого скла
- Можливість бездротової зарядки.
Тип: Накладка
Сумісність: iPhone 8 Plus/iPhone 7 Plus
Матеріал: полікарбонат, ТПУ
Розмір: 84x164x10 мм
Вага: 67г
Колір: золотий
Виробник: Patchworks
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patchworks |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Модель телефону | Apple iPhone 8 Plus |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Apple |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Колір | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Чехол на телефон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

