
Акумулятор Beston USB Type-C RCR123A 3.0 V, 2100 mWh, Li-Ion, 4 шт.
599 ₴
- В наявності
- Код: AA620364
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Beston USB Type-C RCR123A 3.0 V, 2100 mWh, Li-Ion, 4 шт.
Тип батареї: RCR123A .
Ємність: 2100mWh.
Тип елементами: Li-ion.
Робоча напруга: 3.0V
Розмір: 40x80x15 мм.
Вага: 57 г.
Комплектація: 4 акумулятори RCR123A, кабель USB Type-A - 2xUSB Type-C.
Важлива інформація! Відпрацьовані батареї та акумулятори необхідно викидати у спеціально позначені контейнери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beston |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора | 2100 |
| Кількість батарейок у пакованні | 4 шт |
| Комплектація | 4 аккумулятора RCR123A, кабель USB Type-A-2xUSB Type-C |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | CR123A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
