Мікрофон Meike MK-MP1
Якісний спрямований мікрофон MK-MP1 для сучасних фото-, відеокамер.
Характеристики мікрофона Meike MK-MP1:
· Живлення здійснюється від елемента CR2032
· Час автономної роботи: 50-60 годин
· Частотний діапазон: 50Hz - 16KHz
· Підвищення чутливості: + 10db ± 2dB
· Чутливість: -37dB ± 3dB
· Еквівалентний рівень шуму: 24dB A
· Максимальний рівень звукового тиску: 130dB
· Вихідний опір: 200 ± 30%
· Канал: моно
· Розміри: 120х70х40 мм
· Вага: 100 г
Комплектація: мікрофон MK-MP1, насадка, 2 батарейки CR2032, упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meike |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для відеокамери |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки/кріплення | Підвісний |
| Тип | Конденсаторний |
| Тип роз'єму | 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Чутливість | -37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | мікрофон MK-MP1, насадка, 2 батарейки CR2032, інструкція, паковання. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

