Кулер до корпусу ARCTIC P8
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P8 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P8 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра. Отже, немає необхідності в гумових прокладках через стабільний і плавний крутний момент нового двигуна.
Характеристики:
Швидкість вентилятора: 3000 об/хв.
Повітряний потік: 23.4 cfm / 39.76 m3/h.
Статичний тиск: 1.90 mmH2O.
Рівень шуму: 0.3 Sone.
Рамка вентилятора: Standard.
Тип управління: Fixed Speed.
Підключення: 3-Pin Connector.
Підшипник вентилятора: Гідродинамічний підшипник.
Типова напруга: 12V DC.
Пускова пружна: 0V.
Струм / напруга: 0.14A | 12V DC.
Довжина кабелю: 400 мм.
Розмір: 80x80x25 мм.
Вага: 81 г.
Виробник: Arctic.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сила струму | 0 А |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Кулер, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

