Матриця 15.6" 1920x1080 FHD, LED, IPS, SLIM, матова, 30pin (праворуч)
Модель: N156HGA-EA3
Технічні характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: Slim.
Роздільна здатність: 1920x1080 Full HD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 30 pin / праворуч.
Розмір: 350x215x3 мм.
Вага: 350 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
N156HGA-EA3.
NT156FHM-N51.
NT156FHM-N62.
NT156FHM-N61.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 3 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴

