Підставка для ноутбука/планшета HiSmart з 5 положеннями регулювання
З HS082468 ваш ноутбук або планшет можна використовувати для кращого огляду, а друкувати на ньому буде зручніше завдяки ергономічним положенням, які забезпечує наша підставка. 5 регульованих налаштувань висоти забезпечують максимальну гнучкість, а відкрита конструкція сприяє як елегантному зовнішньому вигляду, так і ефективній вентиляції. Нековзаючі підкладки, що додаються, забезпечують безпеку ваших гаджетів. Окрім того, цю компактну та складну підставку розроблено, щоб допомогти користувачам насолоджуватися комфортом не лише в дома, а й в дорозі.
Особливості:
Нековзаючі силіконові накладки: захищають робочу поверхню від подряпин і потертостей.
Складаний механізм: повністю розбірний для зберігання або транспортування в горизонтальному положенні.
Відкрита архітектура: забезпечує підвищену вентиляцію і легкий доступ до дротів.
Кут нахилу вперед: для кращої робочої пози - зменшення болю в шиї та спині.
Характеристики:
Розмір екрана: 10"-15"
Вагове навантаження: 5 кг.
Матеріал: Сталь.
Оздоблення поверхні: Порошкове покриття.
Колір: матовий чорний.
Розміри: 225x225x35 мм.
Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 35 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

