Акумулятор для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17M3PB1) 11.34V 4000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17M3PB1) 11.34V 4000mAh (original)
Ємність: 4000mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.34V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 320x60x5 мм
Вага: 205 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
Lenovo 5B10Q71251.
Lenovo 5B10Q71252.
Lenovo 5B10Q71254.
Lenovo 5B10R46704.
Lenovo 5B10W67313.
Lenovo 928QA221H.
Lenovo L17M3PB1.
Lenovo SB10W67265.
Сумісний з:
Lenovo Ideapad 330-15ICH(81FK0040GE).
Lenovo IdeaPad 330-15ICH-81FK0076MZ.
Lenovo IdeaPad 330-15ICH-81FK00CRMZ.
Lenovo Ideapad 330-15ICH(81FK).
Lenovo Ideapad 330-15ICH(81FK0041GE).
Lenovo Ideapad 330-15ICH(81FK00AEGE).
Lenovo IdeaPad 330-15ICH-81FK00J1GE.
Lenovo IdeaPad 330-15ICH.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.34 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

