Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger Type-C+USB 30W P1011160A213-00 White
Мережевий адаптер Baseus Palm — це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів. Цей зарядний пристрій має 1 порт USB (USB QC3.0) потужністю 3A та 1 порт Type-C (USB Type-C PD3.0) потужністю 3A. Обидва порти підтримують технологію швидкої зарядки й допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність заряджання досягає 30 Вт.Термостійкий матеріал і нова технологія охолодження BCT (Baseus Cooling Technology) дозволяє внутрішньому теплу миттєво розсіюватися із зовнішньої поверхні корпусу та підтримувати нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Інтегрований інтелектуальний чіп гарантує захист від припинення живлення, а для безпечної зарядки пристроїв з різними потребами в потужності передбачене автоматичне регулювання необхідного струму.Для безпеки ваших ґаджетів, в потужну зарядку Baseus вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Швидкий зарядний пристрій Baseus пройшов тести безпеки та має сертифікати CE, FCC, RoHS.Блок живлення Baseus Palm має інтелектуальну систему управління, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного девайса і чудово підтримує зарядку пристроїв на iOS, Android або WindowsPhone – сумісний з iPhone та Samsung. Ваш пристрій буде отримувати рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили в найкоротший термін без ризику пошкодження батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 73 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні роз'єми: | USB Type-C, USB-A |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
- Ціна: 599 ₴










