Електричний манікюрно-педикюрний набір 6-в-1 TOUCHBeauty TB-1738
Професійний:
бездротовий пристрій фрезер для манікюру та педикюру нового покоління TOUCHBeauty – ідеальний та зручний спосіб підтримувати нігті на руках та ногах блискучими та красивими.Практична перевага:
6-рівнева регульована швидкість для різних потреб у потужності; Потужна машина для підпилювання нігтів має двигун 13000 обертів за хвилину; ±360° Двостороннє обертання за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки є гнучким для різних кутів використання; Магнітний футляр для зберігання преміум-класу дозволить вам ніколи не турбуватися про втрату улюблених насадок.Високоякісні насадки:
6 насадок виготовлені з міцного металу, кераміки та фетру, а не з пластику.Акумулятор:
із зарядкою від USB: поставляється з USB-кабелем для заряджання Tpye-C, що полегшує заряджання. 2,5 години зарядки можуть підтримувати безперервну роботу пилки для нігтів протягом 90 хвилин.Потужність:
Манікюрний дриль має двигун 13000 обертів на хвилину для легкого та ефективного використання на нігтях рук та ніг.Регульована швидкість:
Апарат для манікюру та педикюру має 6 швидкісних робочих налаштувань для різних потреб.Двостороннє обертання 360°:
Просто змінюйте швидкість обертання, натискаючи кнопки +/-. Легке та ефективне використання на лівому/правому пальцях. Обертання за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки є гнучким для різних кутів використання.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Touch Beauty |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 13000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Набір фрез, Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 100 г |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний манікюрно-педикюрний набір, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







