
СЗУ Baseus GaN5 Pro Desktop Fast Charger 1USB+2Type-C+HDMI 67W with 1.5m Power Cord CCGP110201 Black
2 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 96 мм |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Потужність | 67 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри: | 96 x 46 x 38 мм |
| Роз'єми та порти | 2 x USB-C • 1 x USB-A • HDMI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴





