
IP-камера видеонаблюдения Baseus Security P1 Pro Indoor Camera 3K (Adapter Not Included) S0TV022130 White
1 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Висота | 112 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 81 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 5 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 81 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 8 х |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | IP-камера відеоспостереження, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна роздільна здатність відеознімання | 2880х1620 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | до 256 ГБ |
| Кут огляду | 108° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




