Акумулятор PowerPlant Yuneec H520 7900mAh
Ви будете захищенні від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати її пристроєм як рідну батарею і визначати ємність на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото/відео техніки.
Ємність: 7900mAh.
Тип акумулятора: Li-pol.
Напруга: 15.2V.
Потужність: 120Wh.
Розмір: 45x170x50 мм.
Вага: 602 г.
Підходить до моделей:
Yuneec H520.
Yuneec H520 Hexacopter Airframe.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7900 мА/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 602 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 170 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 15.2 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴

