Акумулятор PowerPlant Yuneec Q500 7500mAh
Ви будете захищенні від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати її пристроєм як рідну батарею і визначати ємність на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото/відео техніки.
Ємність: 7500mAh.
Тип акумулятора: Li-pol.
Напруга: 11.1V.
Потужність: 83.25Wh.
Розмір: 50x175x30 мм.
Вага: 440 г.
Підходить до моделей:
Yuneec Q500, Q500+, Q500 4K Drone Quadcopter.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7500 мА/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 175 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 11.1 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴

