Вертикальный пылесос Deerma Cord Hand Stick Vacuum Cleaner DX118C White
Створюючи нові продукти, Deerma орієнтується на зручність користувача. Якщо з пилососом можна впоратися лише однією рукою, то він допоможе глибоко очистити самі важкодоступні куточки будинку. Легкість нового пилососа проявляється у всьому - і у вазі, і у використанні, причому він вражає своєю потужністю, позбавляючи навіть пилу і бруду, що в'ївся.
- Потужний
- Якісна фільтрація
- Ємний пилозбірник

Дивовижна легкість
У конструкції нового пилососа Deerma грамотно перерозподілена вага для максимальної зручності роботи. Пилозбірник, система фільтрації та інші важкі компоненти розміщені по різних частин, щоб усунути центр ваги корпусу. Вага всього в 1 кг дозволяє навіть субтильним особам легко упоратися з пилососом і швидко навести чистоту у всьому будинку.

Для підлоги та поверхонь
З висунутою ручкою пилосос підходить для прибирання підлоги, килимів та керамічних підлог. Щітка з двома роликами гладко ковзає і засмоктує весь пил та бруд з будь-якої поверхні. З складеною ручкою пилосос відмінно впорається зі збиранням кухонних поверхонь, підвіконня або навіть розсипаних круп.

Гнучка щітка підлоги
З боків у підлогової щітки встановлено два ролики, які надають їй плавність та легкість руху. Під час збирання ергономічна ручка забезпечує комфортне утримання пилососу, а сама щітка однаково добре очищає від пилу та бруду дерев'яні, мармурові, керамічні та інші підлоги.

Потужний електродвигун
Повітряний циклон створює потужну відцентрову силу, що відокремлює пил і інші забруднення від повітря, відправляючи їх у пилозбірник. Розрідження понад 16000 Па сприяє ефективному поглинання будь-якого бруду. Додаткова м'яка смуга на щітці підлоги одночасно спрямовує силу всмоктування і додатково протирає підлогу, щоб жодна порошинка не прослизнула повз.

HEPA-фільтр
Ефективний HEPA-фільтр очищає повітря від пилу, диму, пилку, волосся та іншого бруду, випускаючи вже очищене повітря з боків пилососа. При цьому фільтр можна мити водою та використовувати повторно, заощаджуючи на змінних компонентах. Регулярне очищення фільтра підтримує високу силу всмоктування та ефективність очищення від пилу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вертикальний пилосос, інструкція, гарантійний талон |
- Ціна: 1 499 ₴










