Зарядний пристрій Power-Time для Motorola R7
Вхід: DC 15V 1000mA.
Вихід: DC 8.4V 1200mAh.
Стандарт розетки: EU.
Швидкість заряду: Швидка.
Тип зарядного акумулятора: Li-ion.
Бренд OEM: Motorola.
Сумісні радіостанції: R7, R7A.
Сумісні акумулятори: PMNN4808.
Колір: чорний.
Робоча температура: -20C~+45C.
Температура зберігання: -20C ~ + 70C.
Розмір: 90x90x50 мм.
Вага: 99 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power-Time |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Маса | 0.1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Напруга заряджання | 230 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 10 А |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

